Pohodová dovolená

Nabízíme pronájem stylové chalupy s dispozičním řešením 2+kk, max. pro 4 osoby (nejedná se o ubytovací služby, ale o pronájem nemovitosti). Chaloupka je v oploceném areálu, je součástí hospodářského dvora. Týdenní pobyt či víkend Vám umožní maximálně si užít pohodové atmosféry v soukromí, přitom v blízkosti zvířat a kousek od přátelských sousedů a nedaleko od zajímavých míst s historickými či přírodními krásami.

Dispozice 2+kk. V hlavní místnosti je Vám k dispozici kromě plně vybavené kuchyňské linky (mikrovlnná trouba, plynový sporák s troubou, rychlovarná konvice) také  pohovka, která se snadno přemění na 1,5-lůžko. V druhé místnosti je dvojlůžko s kvalitní polyuretanovou matrací a jako přistýlka rozkládací pohovka (dvojlůžko). Samozřejmostí je koupelna s menší vanou a WC. K dispozici je Vám i gril a klasické ohniště na opékání buřtíků.

V Kamýku máte možnost využívat po celou dobu dovolené místní obecní sportovní hřiště vhodné k míčovým hrám (volejbal, nohejbal, líný tenis apod.). Místní lesy jsou plné hřibovitých hub a tak i milovníci houbaření objeví svůj ráj. Chaloupka je součástí hospodářského dvora, pes není dovolen. Doporučujeme zejména těm, kteří chtějí být v blízkosti hospodářských zvířat a nevadí jim přítomnost majitelů na dvoře. Nebojte se ale, že bychom vás nějak při dovolené rušili, objekt je zcela samostatný.

Jak to u nás vypadá...


idylka jako kdysi u babičky idylka jako kdysi u babičky
obývací pokoj obývací pokoj
jídelna pro 6 osob jídelna pro 6 osob
 
koupelna koupelna
 
 

Kalendář obsazených a volných termínů

Ceník

Pronájem – týdenní pobyt max. pro 4 osoby (od soboty 14:00 do následující soboty 10:00)...  10.000,-

V ceně JE zahrnuto: pronájem chalupy, čisté lůžkoviny + ručníky, spotřeba elektřiny, vody a dřeva (na večerní ohýnek nebo i do kamen, když Vám bude zima), využívání všeho, co v usedlosti najdete, bez omezení (sportovní náčiní, stolní hry, kuchyňské vybavení aj.)

Pronájem - Silvestr (3 noci) ... 7.000,- pro 4 osoby, zákaz pyrotechniky

PES není dovolen (hospodářství se zvířaty).

 

Při předávání klíčů na začátku pronájmu s Vámi sepíšeme férovou nájemní smlouvu a vzájemně tím dáme k dispozici osobní údaje, nejlépe z OP. 

 

Kontaktujte nás

info@kovarnakamyk.cz

775 086 050

Kovarna.Kamyk