Pohodová dovolená

Nabízíme pronájem 2 stylových chalup s dispozičním řešením 2+kk, max. pro 6 lidí. Každá chaloupka je v oploceném areálu, zcela samostatná a ničím a nikým nerušená. Týdenní pobyt či víkend Vám umožní maximálně si užít pohodové atmosféry v soukromí, přitom kousek od přátelských sousedů a nedaleko od zajímavých míst s historickými či přírodními krásami.

Dispozice obou nemovitostí je obdobná, jedná se o 2+kk. V hlavní místnosti je Vám k dispozici kromě plně vybavené kuchyňské linky (mikrovlnná trouba, plynový sporák s troubou nebo dvojplotýnkový vařič, rychlovarná konvice) také velká pohodlná pohovka, která se snadno přemění na plnohodnotné dvojlůžko, a další rozkládací sofa (1,5 lůžka). V druhé místnosti je dvojlůžko s kvalitní polyuretanovou matrací a klasická postel. Samozřejmostí je nová koupelna s vanou a WC.

V Kamýku máte možnost využívat po celou dobu dovolené místní obecní sportovní hřiště vhodné k míčovým hrám (volejbal, nohejbal, líný tenis apod.). Místní lesy jsou plné hřibovitých hub a tak i milovníci houbaření objeví svůj ráj. Chalupa v Kamýku je součástí hospodářského dvora, pes není dovolen. Doporučujeme zejména těm, kteří chtějí být v blízkosti hospodářských zvířat a nevadí jim přítomnost majitelů.

Chalupa v  Mezihoří je určena pejskařům, cyklistům a aktivním turistům, keří ocení krásu okolní přírody a nevadí jim obyčejné základní vybavení zázemí. Obzvlášť Běleč je právem přírodní rezervací, kterou doporučujeme navštívit v kterémkoli ročním období.

Jak to u nás vypadá... chaloupka Kamýk


PředchozíNásledující
obytná místnost
obytná místnost
Nastavení fotogalerie     Pozastavit


obytná místnost obytná místnost
jídelní kout jídelní kout
obytná místnost - jiný pohled obytná místnost - jiný pohled
koupelna koupelna
ložnice s dětskou postelí a možností přistýlky ložnice s dětskou postelí a možností přistýlky
předsíň předsíň
ohniště u sadu ohniště u sadu

Kalendář obsazených a volných termínů

Jak to u nás vypadá... chaloupka Mezihoří


PředchozíNásledující
dvůr
dvůr
Nastavení fotogalerie     Pozastavit


dvůr dvůr
 
ložnice ložnice
 
 

CENÍK

Pronájem – týdenní pobyt max. pro 6 osob (od soboty 14:00 do následující soboty 10:00):

mimo letní prázdniny ... Kamýk 6.500,- / Mezihoří 5.500,-

letní prázdniny (červenec, srpen) ... Kamýk 8.500,- / Mezihoří 7.500,-

V ceně JE zahrnuto: pronájem chalupy, čisté lůžkoviny + ručníky, spotřeba elektřiny, vody a dřeva (na večerní ohýnek nebo i do kamen, když Vám bude zima), využívání všeho, co v usedlosti najdete, bez omezení (sportovní náčiní, stolní hry, kuchyňské vybavení aj.)

Pronájem – prodloužený víkend (od pátku 10:00 do neděle 20:00) … 1.900,- pro 2 osoby, za každou další osobu +300,-

Pronájem - Silvestr (dle dohody) ... 6.000,- pro 5 osob příp. cena smluvní

Příplatek za psa/kočku … žádný! Pes dovolen POUZE v Mezihoří z důvodu většího klidu (bez přítomnosti hospodářských zvířat). Chaloupka v Kamýku má dvůr sice také oplocený, ale vyskytují se na něm naše zvířata včetně našich dětí.

(usedlosti jsou na venkově, k dispozici je Vám i Vašim miláčkům velký OPLOCENÝ dvůr a my věříme, že se o úklid po svých miláčcích umíte postarat sami)

Bez kauce!

(Při předávání klíčů na začátku pronájmu usedlosti s Vámi sepíšeme férovou nájemní smlouvu a vzájemně tím dáme k dispozici osobní údaje, nejlépe z OP. Věříme Vám a nepožadujeme žádnou kauci. )

Možnost zapůjčení 2 trekových kol za 200,- / pobyt.